هیات تجاری برزیل در نمایشگاه شانزدهم شرکت می کنند

هیات تجاری برزیل در نمایشگاه شانزدهم شرکت می کنند
  • 1402-11-18
  • .
بیست و یکمین دوره نمایشگاه سنگ ویتوریا برزیل به عنوان یکی از معتبرترین نمایشگاه های دنیا پس از چهار روز به کار خود پایان داد و شرکت ایران استون اکسپو حضوری موفق در این رویداد را پشت سرگذاشت.

نمایشگاه سنگ کشور ویتوریا امسال از تاریخ دهم لغایت سیزدهم بهمن ماه (30 ژانویه تا 2 فوریه 2024) با حضور250 برند نمایشگاهی در زمینه استخراج و فرآوری سنگ‌های طبیعی، تجهیزات، ماشین‌آلات، لوازم و فناوری‌ها و شرکت بازدیدکنندگانی از 50 کشور دنیا برگزار شد و «ایران استون اکسپو» نیز به عنوان یکی از شرکت های فعال حوزه سنگ ایران برای اولین بار در نمایشگاه حضور به هم رساند.

در این نمایشگاه استقبال قابل قبولی از شرکت ایران استون اکسپو به عمل آمد و بازدیدکنندگان در جریان توانمندی های نمایشگاه سنگ ایران، محلات، نیم ور قرار گرفته و پس از مذاکرات صورت گرفته مقرر شد سال آینده و در شانزدهمین دوره نمایشگاه محلات، نیم ور هیاتی از کشور برزیل در این رویداد حضور به هم رسانند.

در بیست و یکمین دوره نمایشگاه سنگ ویتوریا دکتر حسین قریبی سفیر جمهوری اسلامی ایران نیز ضمن بازدید از مجموعه «ایران استون اکسپو» جلسات موثری جهت کمک به تجار ایرانی با هدف تسهیل در انجام مبادلات تجاری و اقتصادی برگزار کردند.

اشتراک گذاری: