دعوت از رئیس جمهور منتخب ایران حجت ‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی

دعوت از  رئیس جمهور منتخب ایران حجت ‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی
  • 1400-04-26
  • .
هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران از رئیس جمهور منتخب ایران حجت ‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی برای حضور در مراسم افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران دعوت به عمل آورد.

هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران از رئیس جمهورمنتخب ایران حجت ‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی برای حضور در مراسم افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران دعوت به عمل آورد.

توسعه صادرات غیرنفتی و راهیابی به بازارهای جهانی برای کسب درآمدهای ارزی بیشتر، از اهداف توسعه اقتصادی کشور و یکی از آرمان‌های انقلاب اسلامی ‌یعنی رهایی از وابستگی به درآمدهای ارزی حاصل از نفت خام است. نمایشگاه اولین گام برای توسعه صادرات و در حقیقت سکوی پرتاب محصولات تولیدی ایران به بازارهای جهانی است.

نمایشگاه بین المللی سنگ ایران واقع در شهرستان محلات - شهر نیم ور از ابتدای فعالیت خود تا اکنون که قرار است سیزدهمین دوره خود را با همکاری و همیاری تمامی فعالان صنعت سنگ ایران برگزار کند رشد و توسعه صادرات سنگ را به عنوان مهمترین و اساسی ترین وظیفه خود با جدیت پیگری کرده و این مهم را تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه خواهد داد.

حضور رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه و بازدید ایشان از ظرفیت های پرشمار صنعت سنگ ایران که در این نمایشگاه غرفه خواهند داشت و توجه ایشان به مشکلات فعالان صنعت سنگ ایران می تواند برای موفقیت های روز افزون این صنعت که عمدتا توسط بخش خصوصی اداره می شود بسیار راهگشا باشد.