امور خیریه عباس کربلایی در چهار استان

امور خیریه عباس کربلایی در چهار استان
  • 1399-07-01
  • .
عضو هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران: با صحبت هایی که با مسئولین محترم استان گیلان انجام شده به زودی در شهرستان لوشان این استان، یک کلینیک درمانی به مساحت 1400 متر و یک مدرسه 6 کلاسه احداث خواهم کرد.

عباس کربلایی عضو هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران اظهار داشت: با مذاکراتی که با کمیته امداد شهرستان محلات انجام شده در آینده ای بسیار نزدیک 20 واحد مسکونی برای محرومین این منطقه احداث خواهم کرد و به صورت رایگان در اختیار این عزیزان قرار خواهم داد.

وی ادامه داد: از این بیست واحد مسکونی 8 واحد در نیم ور خواهد بود و 12 واحد در شهرستان محلات.

وی تصریح کرد: چندی پیش احداث خانه کشتی در شهر نیم ور آغاز شد اما با توجه به ظرفیت های بسیار زیادی که در شهر نیم ور برای توسعه ورزش وجود دارد تصمیم گرفتیم که این مجموعه ورزشی را توسعه دهیم و چند سالن ورزشی دیگر در کنار خانه کشتی احداث نماییم تا همه علاقمندان ورزش در اغلب رشته ها بتوانند از این امکانات استفاده کنند.

عضو هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران خاطر نشان کرد: با صحبت هایی که با مسئولین محترم استان گیلان انجام شده به زودی در شهرستان لوشان این استان، یک کلینیک درمانی به مساحت 1400 متر و یک مدرسه 6 کلاسه احداث خواهم کرد.

عباس کربلایی ادامه داد: برخی از معادن ما در استان لرستان و شهرستان الیگودرز واقع شده است به همین دلیل بر خود وظیفه دانستم که یک مدرسه 12 کلاسه در این شهرستان احداث کنم. ساخت مخزن آب و خانه سالمندان در شهرستان لایبید از دیگر اقدامات خیریه ما در آینده خواهد بود.

وی گفت: هتل آریا که در ورودی شهرستان محلات واقع شده در سال 1400 به اتمام می رسد و پارک آبی شهر نیم ور که یکی از بزرگترین پارک های آبی کشور خواهد بود در سال 1401.