افتتاح صنایع سنگ کارا در آذربایجان شرقی

افتتاح صنایع سنگ کارا در آذربایجان شرقی
  • 1398-11-21
  • .
همزمان با ایام الله دهه فجر، سه واحد تولیدی و در شهرک صنعتی شهید سلیمی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش نمایشگاه بین المللی سنگ ایران، با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان آذربایجان شرقی، فرماندار آذرشهر و جمعی از مدیران، واحدهای تولیدی ارسا پتروشیمی خاورمیانه و صنایع سنگ کارا و همچنین افتتاح خط تولید ویفر گروه صنعتی نظری در شهرک صنعتی شهید سلیمی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

شرکت ارسا پتروشیمی خاورمیانه به عنوان سرمایه گذار خارجی  تولیدکننده انواع روانکارهای صنعتی با سرمایه‌گذاریدویست و پنجاه هزار دلارو فراهم شدن ده فرصت شغلی در زمینی به مساحت هزار وهفتصد و پنجاه  مترمربع و زیر بنای هزار دویست مترمربع است که زمینه ایجا ده فرصت شغلی را فراهم می‌کند.

همچنین صنایع سنگ کارا، تولیدکننده انواع سنگ ماربلی(تراورتن و...) نیز با سرمایه‌گذاری چهل و پنج میلیارد ریال زمینه اشتغال برای ده نفر فرصت شغلی در زمینی به مساحت چهار هزار وپانصد مترمربع و زیر بنای هزار و سیصد مترمربع به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی، در ادامه با اقتتاح خط جدید ویفر گروه صنعتی نظری با اعتبار نه میلیارد تومان، برای پانزده نفر دیگر به طور مستقیم و برای دویست نفر به طور غیر مستقیم اشتغال ایجاد می‌شود.

* ایسنا